úterý 5. června 2012

Sláva nazdar výletu :D

Zdravím, zdravíííím! :)) Konečně mám víc času, tak zase budu přispívat často! :).. Dnes jsem dělala závěrky, testy 100 % a jízdy taky mám! Jsem šťastná jak bleška :D ... Ve škole už jen jeden týden a pák? Volnoooooooooooooooo..A víte co? Umístila jsem se v jedné soutěži ruské a jedu v pátek na velvyslanectví ruské federace do Prahy pro diplom! Pak sem hodím fotky! :))) 


No a jinak práce na zámku není vůbec pěkná.. A dám Vám sem fotečky pár přívěšků, co jsem udělala... A 19. je v Olomouci sekáček vše za 20 kč, tak jedu kouknout!!! :)) A jak se máte VY? :)) 

Krásný den! :) 


9 komentářů:

 1. Co přesně na tom průvodcování není pěkné? Protivní lidi, protivní kolegové, protivný šéf nebo už tě to nebaví jako činnost?
  Několik let jsem měla jako brigádu právě průvodcování a i když mě štvali lidi, vedení, občas i kolegové a po týdnu v kuse mi už i ten výklad lezl krkem, tak mě to vlastně celkem bavilo. Ale někdy to stálo za starou Belu, to jo...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víš co tam stojí za prd? Že naše vedoucí je kráva, co nás uráží a nadává nám..To mi uplně hnusí se a jak všechny pomlouvá :/

   Vymazat
  2. :D Zajímavé - já provázela X let dozadu úplně jinde, ale tohle byl taky hlavní problém... Čím to asi bude...

   Vymazat
 2. Veliká gratulace k autoškole i k té soutěží, jsi úžasnáá, já to pořád říkám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A já se pořád červenám :D Hrozně mě těší tvoje komentáře! :)

   Vymazat
 3. Sekáček..hm, závidím. Tady žádný neni a já bych nakupovala jak divá =( béé bééé

  OdpovědětVymazat